REDBOX MAXIMUM

YARATICI TASARIM & MARKA AJANSI

"Kutu Dışı Marka Çözümü"

İşadamları, Girişimciler, Şirketler, MSME’ler, Mağaza Sahiplerinden Online Mağazalara profesyonel hizmetler

SERVİSİMİZ

300 TRY

Şirketler, kişisel, yıldönümü ve diğerleri için logo tasarım hizmetleri sunuyoruz. Uygun fiyatlara çeşitli paket seçenekleri bulunmaktadır. Endonezya genelinde 2000’den fazla MSME tarafından güvenilmiştir.

Yılda
1.700 TRY'dan başlayan fiyatlarla

İş adamları, şirketler, MSME’ler, mağaza sahipleri ve çevrimiçi mağazalar için promosyon ihtiyaçları, markalaşma, portföyler, şirket profilleri için profesyonel web sitesi oluşturma hizmetleri sunuyoruz.

MSME’ler, mağaza sahipleri ve gelişen ve büyüyen işletmeler için kullanılabilecek bir franchise ortaklığı sistemi oluşturmaya yönelik hizmetler sunuyoruz.

Facebook Reklamları (Facebook, Instagram, Messenger vb.) ve Google Reklamları (Google SEO, Youtube vb.) kullanarak tanıtım hizmetleri vermekteyiz.

Web Sitesi Geliştirme

İş adamları, şirketler, MSME'ler, mağaza sahipleri ve çevrimiçi mağazalar için promosyon ihtiyaçları, markalaşma, portföyler, şirket profilleri için profesyonel web sitesi oluşturma hizmetleri sunuyoruz.

ortaklık

Gelişmekte olan ve büyüyen KOBİ'ler, mağaza sahipleri ve işletmeler için kullanılabilecek bir franchise ortaklık sistemi oluşturmaya yönelik hizmetler sunuyoruz.

Reklamcılık

Facebook Reklamları (Facebook, Instagram, Messenger vb.) ve Google Reklamları (Google SEO, Youtube vb.) kullanarak tanıtım hizmetleri vermekteyiz.

Facebook ADS

Hizmetlerimiz Hakkında Ne Diyorlar?

10.000'den fazla MSME, Çevrimiçi Mağazalar, Şirketler, İşletmeler ve Hizmetler, Markalaşmalarını bize emanet ediyor

Copyright 2022